Akcesoria do torebek, Czyszczenie torebek

Niezbędne akcesoria do pielęgnacji torebek ze skóry

Niezbędne akcesoria do pielęgnacji torebek ze skóry – istnieje kilka niezbędnych akcesoriów, które należy mieć, aby właściwie dbać o skórzaną torebkę. Należą do nich:

-Miękka szmatka lub szczotka do odkurzania i czyszczenia torebki.

-odżywka lub krem do skóry, aby zapobiec wysychaniu i pękaniu skóry

-impregnat w sprayu lub uszczelniacz chroniący torbę przed uszkodzeniem przez wodę

-torba lub pudełko do przechowywania torby, gdy nie jest używana

Czyszczenie skórzanej torebki – jak?

Do czyszczenia skórzanej torebki potrzebna będzie miękka szmatka, łagodne mydło i trochę wody. Najpierw należy przetrzeć torebkę miękką ściereczką, aby usunąć wszelkie zabrudzenia i zanieczyszczenia. Następnie należy zmieszać niewielką ilość łagodnego mydła z wodą i delikatnie wyszorować torebkę. Na koniec osuszyć worek czystym ręcznikiem.

Czego z kolei NIE używać do czyszczenia skóry?

Jest kilka rzeczy, których nie należy używać do czyszczenia skóry. Należą do nich ostre środki chemiczne, gorąca woda i materiały ścierne. Ostre środki chemiczne mogą pozbawić skórę naturalnych olejków, powodując jej wysuszenie i podrażnienie. Gorąca woda również może powodować podrażnienia i wysuszenie. Materiały ścierne, takie jak gąbki loofah lub nakładki do szorowania, mogą uszkodzić delikatną skórę twarzy.

Co się zmienia i dlaczego dotychczasowa pielęgnacja przestaje wystarczać?

Moja skóra ostatnio się zmienia i mój obecny sposób pielęgnacji nie jest już wystarczający. Moja skóra jest teraz bardziej sucha i wrażliwa, muszę więc zmienić produkt na łagodniejszy środek oczyszczający i nawilżający. Muszę także zacząć stosować serum lub olejek do twarzy, aby wspomóc jej nawilżanie.

Jak wyczyścić skórzaną torebkę domowym sposobem?

Aby wyczyścić skórzaną torebkę domowym sposobem, zmieszaj w misce jedną część białego octu z dwiema częściami wody. Zanurz czystą, miękką ściereczkę w mieszaninie i wykręć ją, aby była wilgotna. Pocieraj ściereczką całą powierzchnię torebki. Spłucz ściereczkę czystą wodą i wytrzyj pozostałości. Przed ponownym użyciem pozostawić torebkę do całkowitego wyschnięcia na powietrzu.

Jak usunąć tłuste plamy ze skórzanej torebki?

Aby usunąć tłustą plamę ze skórzanej torebki, najpierw wytrzyj plamę czystą, suchą szmatką. Następnie zmieszać roztwór z jednej części płynu do mycia naczyń i jednej części wody. Nałożyć roztwór na plamę za pomocą miękkiej ściereczki, delikatnie go rozprowadzając. Na koniec spłukać miejsce plamy czystą wodą i pozostawić torebkę do wyschnięcia na powietrzu.

Kliknij tutaj, aby ocenić post!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.